Příběh, který není vyprávěn je špatným příběhem...

Deník MP (1)

9. února 2008 v 20:12 | Story-teller |  Časy budoucí...
Dámy a pánové, máte jedinečnou příležitost nahlédnout do deníku Meropy Potterové.
Ano. Rozhodla jsem se, že k některým povídkám budu dávat... přílohy. Většinou, co mě tak napadá, to budou deníky postav, ale časem... třeba ne.
Tentokráte se podíváme, co si Meropa do svého deníčku připsala k těm, kdož jí ve škole lezou na nervy...
Snad to není napsané nějak nesrozumitelně a pochopíte, co jsou ti lidé, v jejichž blízskosti se Meropa pohybuje, zač.

Ve zkratce: Téměř kompletní nevelvírský famfrpálový tým. Největší průšviháři na škole. Nejoblíbenější a nejobdivovanější lidé na škole.
James Potter II.
kdo: můj 'úžasný' bratr
věk: 18 (*3.11.2001)
Polovina všech holek ve škole sní jen o něm. Nevím proč, je to pitomec. A navíc, on sní o jediné holce ze školy (a to ho samozřejmě nechce, jmenuje se přece James Potter, ne?). Je údajně jeden ze dvou nejlepších odražečů od doby, co ze školy odešli strýčkové Fred a George.
François Honoré Weasley
kdo: bratránek (syn strýce Billa a tety Fleur)
věk: 18 (*14.9.2001)
Asi to nebyla polovina, u bráchy, ale třetina určitě. Velká část holek totiž propadá Francimu. Není se ani čemu divit. Je střelec. Kdokoli by chtěl tvrdit, že špatný, vyřídím si to s ním, protože on je fantastický! A krom toho, Franci je... asi nejrozumější z celé bráchovy party. To ale neznamená, že s ním není legrace.
Joshua Weasley
kdo: bratránek (syn strýce Freda a tety Alice /Spinetové/)
věk: 18 (*24.8.2001)
Jak jinak, Josh je taky v týmu - oba jeho rodiče hráli famfrpál, a bratránek je po tátovi odražeč. Je s podivem, že můžeme být příbuzní, protože on ví o famfrpálu všechno. Ne, že mě by nezajímal, to by asi byl 'trochu' problém, ale... on ničím jiným nežije. Ještě samozřejmě miluje lotroviny, jako ostatní... Ale neradila bych nikomu, aby si od něj bral něco k jídlu. Strýček ho (tajně, ale pořádně) zásobuje.
Morris Stone
kdo: nikdo známý
věk: 17 (*8.1.2002)
Morrise nemám moc ráda. Je střelec, a vynikající, ale... pokaždé, když mě vidí si ze mě dělá srandu. Ostatní samozřejmě taky, ale Morris je... nepříjemnej a jízlivej. On vlastně... se tak chová ke všem holkám. Nevím, co jsme mu udělaly. A taky nevím, proč je s ním brácha tak zadobře, ale...
Sam Longbottom
kdo: syn spolužáků mých rodičů Nevilla a Lenky /Láskorádové/ Longbottomových
věk: 18 (*15.12.2001)
Sam je fajn, na rozdíl od bratra se do mě nikdy nenaváží a naopak se mě zastává. Je vlastně takovou... bílou vránou mezi nima. Největší legrace je s ním ale při famfrpálu. Všichni jsou nervózní, ale on se jen směje a střílí góly. Podezříváme ho (já, Juliet a brácha), že chodí s jednou holkou z Havraspáru. Jenže se nám ho zase nechce moc špehovat, protože je strašnej dobrák, nikdy neodmítne pomoct kamarádovi.
William Charles Shaden
kdo: nikdo známý
věk: 17 (*29.3.2002)
Will je z nich nejmladší, ale taky nejztřeštěnější, nejodvážnější a nejbojovnější. Jedním slovem rebel. Šílí po něm... ty holky, co nejsou zabouchlý do Jamieho a Franciho. A jak by taky ne, když má ty nejkrásnější oči, jaký jsem kdy viděla. A nejúžasnější vlasy a... je ohromně charismatickej. Remus říká, že on a Jamie jsou jako děda a Sirius Black. Nejlepší kamarádi, největší lotři. Připadám si jako... očarovaná, kdykoli ho vidím. Chci být s ním víc, než cokoli jiného na celém světě. Jenže on mě pořád bere jako malou sestru svého nejlepšího kamaráda. On je ale... hrdina. Staví se proti čemukoli, co se mu nelíbí. Nezáleží na tom, co je to. Prostě...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sunmoon Sunmoon | 9. února 2008 v 20:29 | Reagovat

Juuhaaa...

Tak mě napadlo, co má asi Joshua pod zaplým pláštěm... asi nějaké zásoby ne??...

Jinak je to úža a už se těším na další!! :) (huh, tak tohle sem napsat nechtěla... mno nic...)...

2 Story-teller Story-teller | 11. února 2008 v 21:07 | Reagovat

Josh... no, zeptej se. XD A neochutnávej, kdyby je fakt měl. ;P

3 Sunmoon Sunmoon | Web | 11. února 2008 v 21:43 | Reagovat

Okej...

A mimochodem já letím na Willa...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama