Příběh, který není vyprávěn je špatným příběhem...

Červenec 2009

xix. Valentýn, který nezná bratra

31. července 2009 v 23:22 | Story-teller |  Časy budoucí...

Dnes má Harry Potter narozeniny. Ah... za normálních okolností bych na něj asi nevzpoměla. Nebo bych to alespoň neřešila, ale jaksi se stalo, že jsem s ním a s jeho neteří měla nedávno cosi dočinění. V úterý jsem byla na Princi dvojí krve a včera jsem vybarvovala Sunmoonin obrázek Rose. To jen pro vysvětlení.
Jedna zvláštnost této kapitoly... ačkoli hlavní myšlenku jsem už měla, její název vznikl před samotným započetím práce. To se mi často nestává, abych měla jméno předem. ^_^
Tahle kapitola je... upřímně... divná. Ale ve své podstatě důležitá. Snad mi to prominete...

Zlobivá holka (IV)

15. července 2009 v 15:32 | Story-teller |  Když zavřeš oči...
Přitvrzuju. Jo, fakt. No... dělám, co se dá. Dělám, co se dá, abych se dobrala ke kýžené scéně (od níž si slibuju, že to pak bude zajímavější... anebo to možná bude schematičtější) a podala vám obraz světa a společnosti, v němž hrdinka žije. A vlastně i obraz hrdinky.

Čas... (III)

1. července 2009 v 10:40 | Story-teller |  Když zavřeš oči...
Jej, nějak se nemůžu vnést do té správné atmosféry. Chtěla jsem zvesela prohodit, že teda máme všichni prázdniny, ale vyšl o z toho cosi smutného, ironického. Chtěla jsem oznámit, že nová kapitola je delší a s nějakým tím rozhovorem, ale taky se mi to moc nepovedlo.
Nevím... možná za to může moje současná deziluze, smutek a vůbec takový ten všobecný strach. Ale na tom tolik nezáleží, protože vy nečtete moje pocity, ale mou povídku, tak ať se vám líbí!